Kurumsal Kültürümüz

Tedavi hizmetlerinin en önemli unsurları olan ilaçta fayda ve maliyet esaslarını dikkate almak,
Tedavi değeri yüksek ilaçlara yönelmek, Kaliteye önem vermek, Devamlılık sağlamak,

Bu amaçlarla tüm çalışanlarımızın eğitimini sürekli kılarak gelişmelere açık, kendine özgüveni olan, konusuna hakim, tecrübeli bir ekip oluşturmaktır. Her Çam Ecza Deposu çalışanının ortak felsefesi öncelikle gönüllü bir sağlık neferi olmaktır. Bu kültür ile yetişen kadromuzla kalite çizgimizi uluslararası standartların gerektirdiği en üst düzeyde tutmak hedefimizdir.

Misyonumuz

Çam Ecza Deposu, insan sağlığını korumak, iyileştirmek ve yaşam kalitesini arttırmak için güvenilir ürünler temin ederek ve yenilikçi yaklaşımları takip ederek insana hizmet etmeyi amaçlamaktadır. Çalışanlarının iş güvenliğini gözeterek ve çevreye duyarlı hizmet sunarak insan sağlığına katkı sağlayan Çam Ecza Deposu, GDP standartlarına uygun hizmet ile sağlıklı nesiller yaratma hedefindedir.

Vizyonumuz

Çam Ecza Deposu, insan sağlığını korumayı temel alan yaklaşımıyla sağlık sektöründe hızla büyüyen, tercih edilen, güvenilir ve lider firma vizyonuyla sağlıklı gelecek nesiller için varlığını sürdürmektedir.

İş Geliştirme

Çam Ecza Deposu, ulusal ve uluslararası firmalarla yaptığı işbirliği ile insan sağlığı için yüksek kalitede, güvenilir ve ekonomik ürünler sunmayı hedeflemektedir.

Çam Ecza Deposu, lisans anlaşmaları, ortak iş geliştirme projeleri, İlaç tedariki konularında iş birliğine açık olup, info@camecza.com adresinden bize ulaşabilirsiniz.

Tarihçemiz